hakkimizda2

HAKKIMIZDA

Tansat Endüstriyel Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Tansat 1996 yılından itibaren faaliyet gösteren akrilik zemin kaplama sistemlerinde sektörün öncü firmalarındandır. Sürekli kendini geliştiren, bu gelişme ve yenilikler sayesinde vermiş olduğu hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayarak en uygun çözümleri sunmayı amaç edinmiştir. Tecrübeli ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı analiz edip, Almanya’dan ithal orijinal reçinelerle size özel formülasyonlar hazırlayarak, doğru yerde, doğru ürünü, doğru zamanda ve şekilde uygulayarak size zaman kazandıran çözümler sunarız. Tüm bunların sonucu hedefimiz uzun süreli ve sağlam ortaklıklarımızın devamını sağlayarak pazarda istikrarla büyümektir.

Neden Tansat?

Endüstriyel tesislerde işletme verimliliği ve duruş süresinin önemini kavramış olup, ihtiyaçlarınızı doğru şekilde analiz ederek, sonuç odaklı ve hızlı çözümler üretebilmekteyiz. İşletmenize özel ürünler sunabildiğimiz gibi anahtar teslim uygulamalarımızı da hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz.

Standart ürünlerimiz dışında müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda projeye özel çözümler üretebilmekte ve ürünler geliştirebilmekteyiz.

tansat-renkli-akrilik-zemin-kaplama
tansat-zemine-ozel-formuller