Wall repaint in red

BOYALAR

KORUYUCU

KORUYUCU BOYALAR
BİZE DANIŞIN

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Fotograf Ekle

TiCRETE

Beton yüzeylerin aşınmasını ve tozumasını önlemek için uygulanan tek komponentli hava kurumalı bir beton emprenye boyasıdır. Beton yüzeyi tarafından kısmi olarak emildiği için beton yüzeyini sertleştirir ve içeriğindeki kimyasal bileşim sayesinde beton ile reaksiyonu sonucu tozumaya sebep olan serbest partiküller bloke olarak bağlanır. İstenilen renklerde üretilebilir.

TiCOLOR

İç ve dış cephelerde kullanılan solvent esaslı tek komponentli hava kurumalı akrilik bir beton emprenye reçinesidir.

Uygulandığı yüzeyin gözeneklerine kadar işler ve betonda çeşitli reaksiyonlar sonucu meydana gelen kabarcık ve gazlaşmaları engeller, bu sayede tozlaş- ma olmaz ve yüzeyin içerden dışarıya hava almasını sağlayarak, nefes alan sağlıklı yüzeyler sunar. Dışarıdan içeriye geçiş olmaması sebebiyle yüzeyi atmosfer şarlarından (yağmur, UV ışınları gibi) çok iyi korur, kir barındırmaz, hafif parlak ve pürüzsüz bir yüzey oluşturur. Çok uzun ömürlüdür. Endüstriyel tesisler ve binalar gibi çok çeşitli alanlarda kullanılabileceği gibi, şeffafı tarihi eserleri koruma da kullanılır ve yüzeydeki görünümün kalitesini arttırır, motifi belirginleştirir. İstenilen renklerde hazırlanabilir. İlk katı TiZEM inceltici ile karıştırılarak uygulanır.

TiCLEAR (CLEAR COAT)

İç, dış cephe ve zeminlerde kullanılabilen şeffaf parlak tek komponentli bir boyadır. Parlak, pürüzsüz bir yüzey oluşturur, kirlenme ve lekelenmeye karşı korur, ayakkabı ve lastik çizgilerine karşı dayanıklıdır. Diğer boyaların cilası olarak da kullanılabilir.

TiROAD

TiROAD 001 hava kurumalı ve TiROAD 002 çift komponentli olarak iki çeşiti vardır. Metil metakrilat esaslı esnek bir yapıya sahip çabuk kuruyan boyalardır. Endüstriyel tesislerde fabrika iç ve dışında, havaalanlarında, otoparklarda, gemilerde, ticari alanlarda ve bunun gibi birçok alanda geç kirlenen ve kolay temizlenen, uzun süre dayanıklı, 1 saatte kullanıma hazır, hava koşullarına dayanıklı, yol çizgi boyasıdır. Trafik çizgilerinde, araç trafik güvenliğinin sağlan- ması için, uyarı ve rehber çizgilerinde kullanılır.